DEPECHE MODE, 28.05.2023, Bratislava, Národný futbalový štadión DEPECHE MODE, 28.05.2023, Bratislava, Národný futbalový štadión

28

MÁJ

2023

DEPECHE MODE Národný futbalový štadión, Bratislava

Depeche Mode prichádza na Slovensko! Legendárna kapela vyráža na svoje 19. turné s názvom The Memento Mori Tour, v rámci ktorého zavíta aj k nám. Autori Personal Jesus, Enjoy the Silence, It’s No Good, Never Let Me Down Again a mnohých ďalších ikonických skladieb sa vydávajú na prvé turné po piatich rokoch. Dave Gahan a Martin Gore vystúpia v Bratislave už 28. mája 2023 na Národnom futbalovom štadióne.

KÚPIŤ VSTUPENKU VIP HOSPITALITY
RAMMSTEIN, 14.06.2023, Trečín, Trenčín Airport Trenčín, Trenčín Airport

MIESTO KONANIA

Bratislava, Národný futbalový štadión

Viktora Tegelhoffa 4

Bratislava

Slovenská republika

GPS

48.163200, 17.137661

MAPA / maps.google.com

UBYTOVANIE / booking.com

MESTSKÁ DOPRAVA / imhd.sk

FAQ

Kedy si môžem zakúpiť vstupenky?

Predaj vstupeniek začne v piatok 7.10.2022 o 10:00 cez www.vivien.sk a www.ticketportal.sk.

Odkiaľ si môžem zakúpiť vstupenky?

Oficiálny predaj prebieha na www.vivien.sk a www.ticketportal.sk.

Koľko vstupeniek si môžem kúpiť?

Povolené sú maximálne 4 vstupenky na objednávku a zákazníka. Komerčný predaj vstupeniek, ako aj súkromný predaj vstupeniek
za zvýšené ceny je zakázaný! Ak kupujúci poruší akékoľvek špecifické podmienky stanovené organizátorom, ktoré tu boli uvedené, alebo v prípade pokusu o ich obchádzanie (napr. porušenie zákazu ďalšieho predaja, pokus o obídenie limitu vstupeniek registráciou a používaním viacerých užívateľských profilov a pod.), je možné objednávku zrušiť.

Na koncert by sme ale chceli ísť spolu ako väčšia skupina (viac ako 4 ľudia). Ako je to možné?

Musíte sa pokúsiť vytvoriť viacero objednávok s viacerými zákazníkmi. Jedna objednávka je limitovaná na maximálny počet 4 vstupeniek.

Ako môžem zaplatiť?

Všetky spôsoby platby nájdete na www.ticketportal.sk.

Ako dostanem vstupenky?

Všetky spôsoby doručenia nájdete na www.ticketportal.sk.

Ako si zakúpim vstupenky pre imobilného?

Kontaktujte prosím priamo Ticketportal na:help@ticketportal.sk alebo +421 905 700 909, počet vstupeniek pre imobilných je limitovaný.

Existuje veková hranica?

Deti mladšie ako 15 rokov musia byť v sprievode dospelej osoby.

Nasledujúce položky sú na podujatí zakázané:

všetky kabelky, vaky, ruksaky a iná batožina nesmie presiahnuť veľkosť A4 (bude kontrolované)
fotoaparáty s odnímateľnými šošovkami alebo ohniskovou vzdialenosťou presahujúcou 200 mm všetky videokamery Go Pro tablety selfie tyče dáždniky plechovky, sklenené fľaše, PET fľaše TetraPaks s objemom väčším ako 0,25 l Tupperware na potraviny Tupperware fľaše notebooky darčeky pre umelcov
zariadenia na záznam zvuku powerbanky, ktoré sú väčšie ako dvojnásobná veľkosť bežného smartphone laserové ukazovátko baterky, cyklistické svietidlá plagáty väčšie ako A3 stožiare každého druhu iné sklenené nádoby (parfum, deodorant atď.) spreje (deodorant, lak na vlasy atď.) ohňostroje (najmä prskavky) zbrane každého druhu (vrátane nožov, paprikových sprejov) drony dalekohľad predmety vydavájúceakýkyľvek zvuk (rapkáče, trúbky,…) ostatné objemné predmety (ruksaky, kufre, kreslá, taburetky, deky, kolobežky, skateboardy, podsedáky,...)

ORGANIZAČNÉ POKYNY

ČASOVÝ PLÁN:
19.00 hod. otvorenie brán
20.00 hod. Joe Sumner
20.45 hod. STING

VSTUPY:
Do priestorov arény je vstup možný len s platnou vstupenkou. Vstup do všetkých sektorov arény je zo Štúrovej ulice. Imobilní návštevníci použijú špeciálne označený vchod v časti A (pravé/západné krídlo) odkiaľ sa do svojho sektoru presunú výťahom.

VSTUPENKY:
Všetky vstupenky zakúpené na predchádzajúce dátumy podujatia (13.3.2022, 4.10.2021 a 8.10.2020), zostávajú v platnosti na dátum 28.9.2022 a nie je potrebné ich vymieňať.

PARKOVANIE:
Parkovacie miesta sa nachádzajú priamo v Parkovacom dome pri aréne. Odporúčame využiť mestskú hromadnú dopravu, taxi službya priľahlé uličky.

FOTO A VIDEO:
Počas predstavenia platí prísny zákaz fotografovania a filmovania profesionálnou technikou.

BEZPEČNOSTNÉ OPATRENIA:
Pre návštevníkov platí prísny zákaz vnášania alkoholu, jedla, omamných látok, fliaš a iných sklenených predmetov, zbraní, kamier, fotoaparátov a predmetov ohrozujúcich bezpečnosť ostatných návštevníkov do priestorov arény.

ŠATŇA nie je k dispozícii.

Ďakujeme za porozumenie a prajeme príjemný hudobný zážitok!

šípka hore