RAMMSTEIN, 14.06.2023, Trečín, Trenčín Airport RAMMSTEIN, 14.06.2023, Trečín, Trenčín Airport

14

JÚN

2023

RAMMSTEIN Trenčín Airport, Trenčín

RAMMSTEIN v rámci tretieho European Stadium Tour vystúpia v roku 2023 aj na Slovensku! Rammstein ponúknu 14.6.2023 na letisku Trenčín slovenským fanúšikom a tým, ktorí sa fanúšikmi chystajú stať, novú šancu zažiť ich „gigantickú show“ (Rolling Stone) naživo, vďaka ktorej sa európske štadióny „trasú“ (Nordkurier), s „množstvom ohňostrojov, výbuchov a dymu“ (Sueddeutsche Zeitung).

KÚPIŤ VSTUPENKU TICKETPORTAL KÚPIŤ VSTUPENKU EVENTIM
RAMMSTEIN, 14.06.2023, Trečín, Trenčín Airport Trenčín, Trenčín Airport

MIESTO KONANIA

Trenčín, Trenčín - Airport

Letisko Trenčín

Trenčín

Slovenská republika

GPS

48.868187, 18.003775

MAPA / maps.google.com

UBYTOVANIE / booking.com

MESTSKÁ DOPRAVA / imhd.sk

FAQ

Kedy si môžem zakúpiť vstupenky?

Predaj vstupeniek začne vo štvrtok 08.09.2022 o 10:00 cez www.vivien.sk, www.ticketportal.skwww.eventim.com/rammstein
Členovia fanklubu Rammstein “LIFAD” budú mať možnosť zakúpiť si vstupenky počas exkluzívneho predpredaja od utorka 06.09.2022 10:00 do stredy 07.09.2022 10:00. Členstvo v “LIFAD” bude umožnené aj počas tohto obdobia, aby ste sa dostali k predpredaju fanklubu. Keďže ide o limitovaný počet vstupeniek “LIFAD”, nie je zaručené, že si každý člen “LIFAD” bude môcť zakúpiť vstupenky v predpredaji fanklubu. Všetkým záujemcom o vstupenky preto odporúčame, aby si vopred vytvorili zákaznícke konto na www.ticketportal.sk alebo www.eventim.com/rammstein, aby mohli neskôr, keď sa spustí predaj, rýchlejšie dokončiť proces objednávky.

Odkiaľ si môžem zakúpiť vstupenky?

Oficiálny predaj prebieha na www.vivien.sk, www.ticketportal.skwww.eventim.com/rammstein

Koľko vstupeniek si môžem kúpiť?

Povolené sú maximálne 4 vstupenky na objednávku a zákazníka. Komerčný predaj vstupeniek, ako aj súkromný predaj vstupeniek
za zvýšené ceny je zakázaný! Ak kupujúci poruší akékoľvek špecifické podmienky stanovené organizátorom, ktoré tu boli uvedené, alebo v prípade pokusu o ich obchádzanie (napr. porušenie zákazu ďalšieho predaja, pokus o obídenie limitu vstupeniek registráciou a používaním viacerých užívateľských profilov a pod.), je možné objednávku zrušiť.

Na koncert by sme ale chceli ísť spolu ako väčšia skupina (viac ako 4 ľudia). Ako je to možné?

Musíte sa pokúsiť vytvoriť viacero objednávok s viacerými zákazníkmi. Jedna objednávka je limitovaná na maximálny počet 4 vstupeniek.

Ako môžem zaplatiť?

Všetky spôsoby platby nájdete na www.ticketportal.sk alebo www.eventim.com/rammstein

Ako dostanem vstupenky?

Všetky spôsoby doručenia nájdete na www.ticketportal.sk alebo www.eventim.com/rammstein

Ako si zakúpim vstupenky pre imobilného?

Kontaktujte prosím priamo Ticketportal na: help@ticketportal.sk alebo +421 905 700 909, počet vstupeniek pre imobilných je limitovaný.

Môžem zakúpiť vstupenky ako darček?

Vstupenky sú personalizované, čo znamená, že pri kúpe je potrebné vyplniť meno každého návštevníka, ktoré bude vytlačené
na vstupenke. Meno bude zaznamenané v priebehu procesu objednávky a musí sa zhodovať s preukazom totožnosti, ktorý musí každý návštevník predložiť pri vstupe.

Čo je personalizácia?

Personalizácia znamená, že vstupenky na podujatie sú viazané na konkrétne osoby. Pri personalizácii návštevníka
sa pri každej vstupenke zaznamenáva meno návštevníka jednotlivo.

Prečo personalizovať?

Vstupenky na Rammstein sa predávajú výhradne s personalizáciou návštevníka. To znamená, že každá vstupenka
je viazaná na konkrétnu osobu, ktorá je držiteľom návštevného práva; vstup na podujatie bude umožnený iba návštevníkovi na vstupenke. Okrem toho existuje limit nákupu maximálne 4 vstupeniek na zákazníka. Personalizácia a obmedzenie vstupeniek sa robí z dôvodov spravodlivosti a s cieľom vyhnúť sa sekundárnemu trhu, kde sú vstupenky často ponúkané za navýšené ceny. Táto špeciálna a dôkladne premyslená regulácia ďalšieho predaja by mala poskytnúť čo najväčšiemu počtu fanúšikov možnosť zakúpiť si vstupenky za férové ceny.

Čo musím zvážiť pri kúpe vstupenky?

Prosím, majte po ruke mená a priezviská všetkých ľudí, pre ktorých budú vstupenky zakúpené. Tieto mená je potrebné
zadať počas nákupného procesu. V priebehu nákupného procesu je potrebné: akceptovať podmienky predajcov vstupeniek, prijať podmienky personalizácie organizátora, potvrdiť, že máte povolené personalizovať vstupenky v mene iných osôb.

Moje meno je na vstupenke, ale nemôžem sa zúčastniť podujatia, čo mám urobiť?

Všetky informácie a postup re-personalizácie budú zverejnené od 1.3.2023.

Kedy by sme mali prísť na letisko?

Príďte včas, otvorenie dverí bude o 16:00. V dôsledku dopravných a vstupných kontrol môže nastať zdržanie.
Čím skôr prídete, tým lepšie. Vzhľadom na kontrolu osôb a vstupeniek treba počítať s dlhšími vstupnými časmi ako zvyčajne. Ďakujem za pochopenie.

Ako bude fungovať kontrola vstupu v deň podujatia?

Na podujatie budú vpustení iba návštevníci, ktorých celé meno je zaregistrované v systéme vstupeniek
a vytlačené na vstupenke a ktorí sa môžu identifikovať preukazom totožnosti s fotografiou. Ak nie sú splnené vyššie uvedené podmienky, vstup nebude povolený.

Existuje veková hranica?

Minimálny vek pre účasť na podujatí je 6 rokov. Deti do 15 rokov musia byť v sprievode dospelej osoby.

Nasledujúce položky sú na podujatí zakázané:

všetky kabelky, vaky, ruksaky a iná batožina nesmie presiahnuť veľkosť A4 (bude kontrolované)
fotoaparáty s odnímateľnými šošovkami alebo ohniskovou vzdialenosťou presahujúcou 200 mm všetky videokamery Go Pro tablety selfie tyče dáždniky plechovky, sklenené fľaše, PET fľaše TetraPaks s objemom väčším ako 0,25 l Tupperware na potraviny Tupperware fľaše notebooky darčeky pre umelcov
zariadenia na záznam zvuku powerbanky, ktoré sú väčšie ako dvojnásobná veľkosť bežného smartphone laserové ukazovátko baterky, cyklistické svietidlá plagáty väčšie ako A3 stožiare každého druhu iné sklenené nádoby (parfum, deodorant atď.) spreje (deodorant, lak na vlasy atď.) ohňostroje (najmä prskavky) zbrane každého druhu (vrátane nožov, paprikových sprejov) drony dalekohľad predmety vydavájúceakýkyľvek zvuk (rapkáče, trúbky,…) ostatné objemné predmety (ruksaky, kufre, kreslá, taburetky, deky, kolobežky, skateboardy, podsedáky,...)

ORGANIZAČNÉ POKYNY

ČASOVÝ PLÁN:
19.00 hod. otvorenie brán
20.00 hod. Joe Sumner
20.45 hod. STING

VSTUPY:
Do priestorov arény je vstup možný len s platnou vstupenkou. Vstup do všetkých sektorov arény je zo Štúrovej ulice. Imobilní návštevníci použijú špeciálne označený vchod v časti A (pravé/západné krídlo) odkiaľ sa do svojho sektoru presunú výťahom.

VSTUPENKY:
Všetky vstupenky zakúpené na predchádzajúce dátumy podujatia (13.3.2022, 4.10.2021 a 8.10.2020), zostávajú v platnosti na dátum 28.9.2022 a nie je potrebné ich vymieňať.

PARKOVANIE:
Parkovacie miesta sa nachádzajú priamo v Parkovacom dome pri aréne. Odporúčame využiť mestskú hromadnú dopravu, taxi službya priľahlé uličky.

FOTO A VIDEO:
Počas predstavenia platí prísny zákaz fotografovania a filmovania profesionálnou technikou.

BEZPEČNOSTNÉ OPATRENIA:
Pre návštevníkov platí prísny zákaz vnášania alkoholu, jedla, omamných látok, fliaš a iných sklenených predmetov, zbraní, kamier, fotoaparátov a predmetov ohrozujúcich bezpečnosť ostatných návštevníkov do priestorov arény.

ŠATŇA nie je k dispozícii.

Ďakujeme za porozumenie a prajeme príjemný hudobný zážitok!