22. MÁJ 2024

ROD STEWART

BRATISLAVA, TIPOS ARÉNA - ZIMNÝ ŠTADIÓN O.NEPELU

Rod Stewart prichádza na Slovensko! Hudobník, ktorého kariéru zdobia známe skladby ako Gasoline Alley, Every Picture Tells a Story, Mandolin Wind, Da Ya Think I’m Sexy a mnohých ďalších hitov sa v rámci svojho plánovaného turné predstaví aj v našich končinách. Člen Rockenrolovej siene slávy, držiteľ nespočetného množstva prestížnych ocenení a jeden z najpredávanejších umelcov v hudobnej histórií sa predstaví 22.mája 2024 v bratislavskej Tipos aréne – Zimný štadión Ondreja Nepelu

KÚPIŤ VSTUPENKU INFORMÁCIE

VSTUPENKY

Vstupenky na koncert Roda Stewarta môžete zakúpiť v predajnej sieti Ticketportal, alebo na webe www.ticketportal.sk.

MIESTO KONANIA

Koncert sa uskutoční v TIPOS Aréne - Zimný štadión Ondreja Nepelu, Odbojárov 9, Bratislava. GPS súradnice pre navigáciu: 48.1599, 17.1361.
Presnú polohu štadióna nájdete v Google Maps.

DOPRAVA

Na miesto konania koncertu odporúčame dopraviť sa peši, taxi službou alebo mestskou hromadnou dopravouzastávka TIPOS Aréna ). V prípade, že sa rozhodnete prísť osobným autom môžete využiť priľahlé parkoviská, alebo podzemné parkovisko štadióna. 

UBYTOVANIE

Aktuálne ubytovacie kapacity v dobe konania koncertu si môžete preveriť a rezerváciu ubytovania zrealizovať na webe Booking.com.

DEŇ EVENTU

INFORMÁCIE K PODUJATIU 22.5.2024 (streda)

Tipos Aréna - Zimný štadión Ondreja Nepelu, Odbojárov 9, 831 04 Bratislava

ČASOVÝ PLÁN
18.30 hod. otvorenie brán
20.00 hod. ROD STEWART

Všetky vstupenky zakúpené na pôvodný termín podujatia Rod Stewart (23.6.2024), zostávajú v platnosti na nový termín podujatia 22.5.2024 (streda).

VSTUPY
Do priestorov arény je vstup možný len s platnou vstupenkou. Vstup do sektorov Plocha sedenie (vstup cez sektory A2 alebo A12), A, B a C29 je cez výsuvné schody z námestia Odbojárov a do skyboxov z bočnej strany arény – Trnavská cesta (pri tréningovej hale). Prístup pre imobilných návštevníkov je z námestia Odbojárov (vstup je označený symbolom) a návštevníci sa musia preukázať platnou vstupenkou aj preukazom ZŤP.

PARKOVANIE
Odporúčame využiť parkovisko PEUGEOT Arény, NFŠ, priľahlé uličky, taxi služby alebo MHD. Parkovacie miesta sa nachádzajú aj priamo v podzemnej garáži TIPOS Arény.

FOTO A VIDEO
Počas predstavenia platí prísny zákaz fotografovania a filmovania profesionálnou technikou.

BEZPEČNOSTNÉ OPATRENIA
Všetky kabelky, vaky, ruksaky a iná batožina nesmie presiahnuť veľkosť A4. Pre návštevníkov platí prísny zákaz vnášania alkoholu, jedla, omamných látok, fliaš a iných sklenených predmetov, zbraní, kamier, fotoaparátov a predmetov ohrozujúcich bezpečnosť ostatných návštevníkov do priestorov TIPOS Arény.

ŠATŇA nie je k dispozícii.

PRVÁ POMOC sa bude nachádzať v hale na ploche pod sektorom A10.

Ďakujeme za porozumenie a prajeme príjemný hudobný zážitok!