1. JÚN 2024

STING

BRATISLAVA, TIPOS ARÉNA - ZIMNÝ ŠTADIÓN O.NEPELU

Po mimoriadne úspešnom turné sa Sting opäť vráti na Slovensko! 17-násobný víťaz hudobných cien Grammy odohrá obľúbené piesne, ktoré napísal počas svojej bohatej kariéry, 1. júna 2024 v bratislavskej TIPOS Aréne.

KÚPIŤ VSTUPENKU INFORMÁCIE

VSTUPENKY

Vstupenky na koncert Stinga môžete zakúpiť v predajnej sieti Ticketportal, alebo na webe www.ticketportal.sk.

MIESTO KONANIA

Koncert sa uskutoční v TIPOS Aréne - Zimný štadión Ondreja Nepelu, Odbojárov 9, Bratislava. GPS súradnice pre navigáciu: 48.1599, 17.1361.
Presnú polohu štadióna nájdete v Google Maps.

DOPRAVA

Na miesto konania koncertu odporúčame dopraviť sa peši, taxi službou alebo mestskou hromadnou dopravouzastávka TIPOS Aréna ). V prípade, že sa rozhodnete prísť osobným autom môžete využiť priľahlé parkoviská, alebo podzemné parkovisko štadióna. 

UBYTOVANIE

Aktuálne ubytovacie kapacity v dobe konania koncertu si môžete preveriť a rezerváciu ubytovania zrealizovať na webe Booking.com.

DEŇ EVENTU

INFORMÁCIE K PODUJATIU 1.6.2024 (sobota)

Tipos Aréna - Zimný štadión Ondreja Nepelu, Odbojárov 9, 831 04 Bratislava

ČASOVÝ PLÁN
19.00 hod. otvorenie brán
20.00 hod. GIORDANA ANGI
20.45 hod. STING

VSTUPY
Do priestorov arény je vstup možný len s platnou vstupenkou. Vstup do sektorov Státie A/Státie B (vstup cez sektory A2 alebo A12), A, B a C29 (vstup cez sektory B9 alebo B10) je cez výsuvné schody z námestia Odbojárov a do skyboxov z bočnej strany arény – Trnavská cesta (pri tréningovej hale). Prístup pre imobilných návštevníkov je z námestia Odbojárov (vstup je označený symbolom) a návštevníci sa musia preukázať platnou vstupenkou aj preukazom ZŤP.

PARKOVANIE
Odporúčame využiť parkovisko PEUGEOT Arény, NFŠ, priľahlé uličky, taxi služby alebo MHD. Parkovacie miesta sa nachádzajú aj priamo v podzemnej garáži TIPOS Arény.

FOTO A VIDEO
Počas predstavenia platí prísny zákaz fotografovania a filmovania profesionálnou technikou.

BEZPEČNOSTNÉ OPATRENIA
Všetky kabelky, vaky, ruksaky a iná batožina nesmie presiahnuť veľkosť A4. Pre návštevníkov platí prísny zákaz vnášania alkoholu, jedla, omamných látok, fliaš a iných sklenených predmetov, zbraní, kamier, fotoaparátov a predmetov ohrozujúcich bezpečnosť ostatných návštevníkov do priestorov TIPOS Arény.

ŠATŇA nie je k dispozícii.

PRVÁ POMOC sa bude nachádzať v hale na ploche pod sektorom A10.

Ďakujeme za porozumenie a prajeme príjemný hudobný zážitok!